phpRS
Dnešní datum: 20. 02. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  Ăšnor  >>
PoÚtStČtPáSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* Prosíme veřejnost, aby přišla podpořit kpt. BIS Vladimíra Hučína v hojném počtu!

Vydáno dne 13. 03. 2005 (2628 přečtení)

v úterý 15. března 2005 - 8.00 hodin OS Přerov !!!

Prosíme veřejnost, aby přišla

podpořit kpt. BIS Vladimíra Hučína v hojném počtu
v úterý 15. března 2005 - 8.00 hodin
OS Přerov

Jakkoli absurdně to zní, bude se opět projednávat případ údajného zneužití nemocenských dávek panem Vladimírem Hučínem a MUDr.Janem Chmelařem. Údajně způsobená škoda se měla týkat částky 7 600,- Kč, která byla již dávno vrácena subjektu, který ji neoprávněně vyplatil. Případ projednával senát OS v Přerově.

Pan Hučín se úspěšně odvolal k OS Olomouc, který námitky obhajoby proti rozhodnutí Mgr.Michala Jelínka, soudce trestního senátu, shledal závažnými.

Hlavní líčení se bude konat opět pod předsednictvím Mgr.Michala Jelínka. Proběhlé soudy již stály nepochybně mnohonásobky způsobené „škody“.

Před soudem by měli stát spíše Mgr.Michal Jelínek a státní zástupkyně Mgr.Jana Staňková – pro zneužití pravomoci veřejného činitele a trestuhodné plýtvání penězi daňových poplatníků.

Z odvolání Vladimíra Hučína a MUDr. Jana Chmelaře: „Soud vůbec nevzal v úvahu, že namísto „společné konspirace“ (pro existující přísnou vazbu VH naprosto nemožné) došlo jen k sérii pochybení a nedopatření. BIS podle platné vyhlášky Ústřední rady odborů č.143/1965 nebyla vůbec oprávněna vyplácet nemocenské zaměstnanci, který byl ve vazbě.“

KS Olomouc za předsednictví JUDr. Jaroslava Hudečka projednal odvolání a dne 6.12.2004 zrušil skandální rozsudek soudce OS Přerov Mgr.Michala Jelínka a jeho nedůstojného senátu složeného i z přísedících vejlupků komunistického a svazáckého ražení. Z rozsudku KS se dá vyvodit, že BIS, Policie ČR, Státní zastupitelství v Přerově vytvořily velmi nepravděpodobnou a účelovou konstrukci jen proto, aby Vladimíra Hučína mohly nařknout z údajného „podvodu“. Už v průběhu hlavního líčení u OS v Přerově v létě 2004 se ukázalo, že obvinění je účelově vykonstruované jen proto, aby se podařilo zdiskreditovat bývalého důstojníka BIS. Přesto soudce Jelínek rozhodl o vině a trestu! Vinni dvěma dokonanými trestnými činy – krácení daně, poplatku a podobných povinných plateb! Rozsudek: Vladimír Hučín 6 měsíců s podmínkou na 1 rok, MUDr. Jan Chmelař 10 000,- Kč pokuty, náhradní trest 1 měsíc! Státní zástupkyně JUDr. Jana Staňková měla tu drzost se ještě odvolat k OS Přerov! Navrhla zrušení rozsudku, obvinění z podvodu a zvýšení trestů: Vladimíru Hučínovi „podmíněný trest odnětí svobody v první pětině zákonné trestní sazby dle § 250 odst. 2 tr. zákona s podmíněným odkladem na přiměřeně dlouhou zkušební dobu v trvání okolo 2 roků“, MUDr. Janu Chmelařovi peněžitý trest 20 000,- Kč s náhradním trestem ve výši 3 měsíců odnětí svobody…

KS Olomouc dal oběma obžalovaným za pravdu a vyhověl jejich odvolání. Ve svém zdůvodnění uvádí: „V neposlední řadě měl nalézací soud vzít v úvahu okolnosti případu i z jiného úhlu pohledu, a sice, že situace obžalovaného Hučína byla v daném směru úhlu pohledu transparentní, tedy nacházel se ve vazbě ve státním vězeňském zařízení, jeho zaměstnavatelem byla BIS, tedy složka státní správy, takže obžalovaný musel nepochybně (a důvodně) předpokládat, že jeho poměry mohou, respektive vejdou ve známost i zaměstnavateli, tudíž jednání způsobem, který je mu kladen za vinu obžalobou, tedy jednání s podvodným úmyslem ke škodě majetku BIS se obohatit (úmyslný trestný čin), pak nelze než logickou úvahou pokládat za poněkud nepravděpodobné. (Je to logické, protože BIS zatčení pana Hučína připravovala a koordinovala!!!) Obdobně to platí i ohledně obžalovaného MUDr.Chmelaře.“ „Proti tomuto rozhodnutí není další, řádný opravný prostředek přípustný“…

Dále KS Olomouc upozorňuje například i na to, že ten díl lístku pracovní neschopnosti (který byl po útoku protiteroristického komanda tzv. Grosstapa poškozen) ani nemohl pan Hučín žádné mzdové účtárně BIS zaslat a to z toho důvodu, že ji NEPATŘIL!!!

Uvidíme, jak se evidentně podjatý soudce Jelínek s tak vážnými právními názory a pokyny vypořádá ve veřejném hlavním líčení v úterý 15.března 2005 od 8.00 hodin u OS Přerov. Velmi zvědavi budeme i na myšlenkové pochody státní zástupkyně JUDr. Jany Staňkové?

* * *

Aktuální zpráva:

Nejvyšší soud ČR právě zamítl ministrovi spravedlnosti ČR Pavlu Němcovi jeho stížnost pro porušení zákona, kterou podal v prospěch pana Hučína ve věci zbytkových trestů (útok na agenta StB, nedovolené ozbrojování a nezákonné zmocnění se zbraně).

Připomínám pro ty, kteří chtějí tzv. „tlusté čáry“ za naší minulostí: Stížnost se týkala rozhodnutí  komunistického zločince JUDr.Čestmíra Dudy, dnes náměstka KS Ostrava. Před ca 30 lety byl tento „soudce“ v trestním senátě, který odsoudil pana Hučína na dva a půl roku za to, že rozdával a šířil letáky „Pryč s okupanty“ a poškozoval komunistické symboly! Za tehdejší kritiku Dudy byl pan Hučín ve věznici Minkovice umístěn na trestní oddělení, kde byl opakovaně zbit. Dnes je za tyto „zásluhy“ JUDr. Čestmír Duda náměstkem KS v Ostravě. 12.února 2004, obdržel za totéž pan Hučín od soudkyně OS Přerov Mgr.Žanety Steinbachové podmíněný zbytkový trest ve výši 6 měsíců s podmínkou na jeden rok! (a to při platnosti zákona o zločinnosti komunistického režimu a povinnosti ctít a vážit si těch. co proti němu bojovali!!!). „Soudce“ Duda odvolání pana Hučína k rozsudku „soudkyně“ Steinbachové zamítl. Tenkrát, před 30 lety, za jeho přítomnosti, kapala panu Hučínovi krev s těsných pout. Nebylo mu povoleno je sundat! Byla těsná a zařezávala se mu do rukou, pan Duda nemohl nevidět…Tento soud probíhal za předsednictví JUDr. Ludmily Svatošové, která dnes stále „působí“ na KS v Ostravě!

Pan prezident by je i dnes zřejmě jmenoval do jejich funkcí – je jim přes 30 let a mají dostatek životních zkušeností...

Staré struktury a jejich noví učedníci opět předvádějí justiční frašku, která s právem a spravedlností nemá vůbec nic společného. Kriminalizování a dehonestace pana Hučína je pouze účelová. Má zabránit, aby odhalil veřejnosti skutečný stav bezpečnostních struktur, justice a policie ČR, které jako bývalý zaměstnanec BIS může a chce prokázat – pokud bude jeho další soud ve dnech 4-7.dubna 2005 u OS Přerov veřejný - není důvodu aby nebyl celý, či alespoň z velké části veřejnosti přístupný!

* * *

Demonstrace, každou středu od 16.00 za odstoupení S.Grosse, před Úřadem vlády ČR 9.března 2005 měla velký úspěch, přichází stále více občanů. Promluvil i Vladimír Hučín – ve večerních TV zprávách NIC, z internetu po krátké době zmizely informace, v novinách psáno velmi málo, mé E-Maily a mých přátel mají najednou podivná zpoždění, na druhé, dole uvedené webové adrese zmizely dnes všechny stránky a fotografie, poté co pan Joska Zoceli vysledoval a zveřejnil censuru v českých novinách…!!!???

Nepřipomíná to JISTÉ doby, JISTÉ charaktery JISTÉ zvyky JISTÉ strany, která se osvědčenými metodami opět bez skurpulí dere k moci i za pomoci stále věrných soukmenovců „skrytých“ v jiných politických stranách, kde si hrají na velké demokraty?

Vážený pane ministře spravedlnosti máte svobodnou volbu rozhodnutí a činu – a povinnost jednat v zájmu lidu této země a její stále více ohrožované budoucnosti zločinci ve státní správě.

* * *

Další demonstrace před Úřadem vlády ČR se konají až do odvolání každou středu od 16.00 hodin – už nejde jen o Stanislava Grosse – jde o nás a naší zemi, občané!

* * *

WEB - BIS Sydney

WEB - Joska Zoceli

Žebrák 10.březen 2005 Jan Šinágl


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Jan Šinágl | Počet komentářů: 26 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČT E-MAIL

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,